Vpl. Pyhäjärvi-Säätiön yhteystiedot ja palautelomake

Säätiön hallitus 2018

Puheenjohtaja: Kansanedustaja Pertti Hakanen, puh. 0500 505 997, pertti.hakanen(at)eduskunta.fi
Varapuheenjohtaja: Mauri Hauhia, puh. 0400 213 369, taubila(at)pp.inet.fi
Muut hallituksen jäsenet:
Tarja Kopalainen, puh. 050 309 0560, tarja.kopalainen(at)evl.fi
Markku Pärssinen, puh. 0400 221 948, markku.parssinen(at)mtk.fi 

Hallituksen jäsenten henkilökohtaiset varajäsenet: 
Jukka Pusa, puh. 0400 636 113, jukka.pusa(at)metsatilat.fi, (Pertti Hakasen varajäsen)
Yrjö Inkinen, puh. 0500 132 231, yrjo.inkinen(at)hotmail.com, (Mauri Hauhian varajäsen) 
Sari Harjunmaa, puh. 050 573 0320, sari(at)kaistintila.fi, (Tarja Kopalaisen varajäsen) 
Kari Äikäs, puh. 050 434 2410, kari.aikas(at)tieisannointi.com, (Markku Pärssisen)

Asiamies/hallituksen sihteeri: 

Kirsti Naskali, puh. 040 719 2692, kirsti.naskali(at)gmail.com  
Vara-asiamies: Pirjo Kiiala, puh. 044 281 5047, pirjo.kiiala(at)gmail.com

Hallintoneuvoston puheenjohtaja:

Esko Pulakka, puh. 044 383 0867, esko.pulakka(at)gmail.com

***********************************************************************************

Sivujen ylläpitäjä säätiön asiamies Kirsti Naskali (kirsti.naskali(at)gmail.com).

***********************************************************************************

Anna palautetta, vastaanottaja on Säätiön asiamies Kirsti Naskali.
Y-tunnus

Säätiön Y-tunnus on 0204956-1

Säätiön postiosoite

Vpl. Pyhäjärvi-Säätiö sr, c/o Kirsti Naskali, Miharintie 312, 37200 Siuro

Vpl. Pyhäjärvi-lehden yhteystiedot

Tilaukset, jakeluhäiriöt ja osoitteenmuutokset säätiön asiamiehelle Kirsti Naskalille, osoite: Miharintie 312, 37200 Siuro, e-Mail: kirsti.naskali(at)gmail.com, puh. 040 7192 692. Tilaukset ja osoitteenmuutokset voi ilmoittaa myös nettilomakkeella, joka on Vpl. Pyhäjärvi-lehti -sivulla.