Antrea-Seura ry

Yhteystiedot

Puheenjohtaja: Reijo Martikainen, puh. 040 545 2541, reijo.martikainen[at)tuta.io
Sihteeri: Sirkka Rautioaho, puh. 040 758 3525, sirkka.rautioaho(at)fimnet.fi
Rahastonhoitaja: Satu Stirkkinen, puh. 040 826 1075, satu.stirkkinen[at)gmail.com

Hallituksen muut jäsenet:
Maria Hatakka, puh. 050 357 1748, maria.t.hatakka[at)gmail.com
Marko Kekki, puh. 05000 770 463, m.kekki[at)gmail.com
Erkki Kokko, puh. 050 548 7508, ekku2002(at)hotmail.com
Antti Partanen, puh. 050 359 9456, a.partanen[at)outlook.com
Janne Pullinen, puh. 0400 480967, janne.pullinen(at)gmail.com
Reetta Sojakka, puh. 050 514 4311, reettasojakka(at)hotmail.com

Jäsensihteeri, myynti: Pirjo Tiippana, puh. 050 525 3891, pirjo.tiippana@saunalahti.fi

Kuva. Klikkaa kuva suuremmaksi.
Antrea-juhlan yleisöä Hausjärvellä 2017.