Seura

 

 

 

 

Jäsenmaksu 2022

Kurkijoki-Seuran jäsenmaksu on 38 €/vuosi (sisältää seuran jäsenmaksun 18€ sekä Karjalan liiton jäsenmaksun 20€)

Yhteystiedot 2018

Puheenjohtaja: Outi Terentjeff (outi.terentjeff@hotmail.com), Varapuheenjohtaja: Erkki Kare (erkki.kare@gmail.com), Jäsenrekisteri: Antti Laukkanen (antti.t.laukkanen@gmail.com), sihteeri: Niina Raittinen (niina.vaittinen88@gmail.com), rahastonhoitaja, tuotemyynti: Riitta Sainio (riitta.sainio@elisanet.fi), Hallituksen jäsen: Ahti Kurri (ahti.kurri@elisanet.fi), Hallituksen jäsen: Esko Miikkulainen (esko@miikkulainen.fi)

Ota rohkeasti yhteyttä meihin!

Tule mukaan, kysy lisää! Kaikki kiinnostuneet ovat tervetulleita jäseniksimme!

Kuva. Klikkaa kuva suuremmaksi.