Kurkijoki-Seuran hallitus 2022

Seuran toimintaa ohjaa syyskokouksen nimittämä hallitus.

 

Puheenjohtaja: Outi Terentjeff

outi.terentjeff@hotmail.com, Sydänmaantie 258, 27800 Säkylä, p. 044 054 4061

Varapuheenjohtaja: Vesa Satamo

vesa1939@gmail.com, Kirkkotie 41a A, 01510 Vantaa p. 040 757 1995

Hallituksen jäsen, sihteeri, jäsenasiat: Niina Raittinen

niina.vaittinen88@gmail.com, Adalmiinankatu 1 D 18, 00960 Helsinki, p. 0400 763 621

Hallituksen jäsen, rahastonhoitaja, tuotemyynti: Riitta Sainio

riitta.sainio@elisanet.fi, Vitsastie 18, 00390 Helsinki, p. 040 544 7582

Hallituksen jäsen: Esko Miikkulainen

esko@miikkulainen.fi, Aurinkorinne 20, 25650 Strömma, p. 050 1550

Hallituksen jäsen: Raija Salo

raija_salo@hotmail.com, Tammistontie 26, 05400 Jokela, p. 040 501 5669

Hallituksen jäsen: Erkki Kare

erkki.kare@gmail.com, Perkiöntie 41, 33960 Pirkkala, p. 040 350 0710