Raivola-Seura ry

Kiire ko Monnon torokoil. Saap tyhjän olla pyytämättä, oman onnen ostamatta.

Raivola- Seuran yhteystiedot

 

Puheenjohtaja:   Terhi Laukkanen

Sihteeri: Heli Sjöberg

Rahastonhoitaja : Harri Bister

 

RAIVOLA-SEURA RY:N HALLITUKSEN JÄSENET VUONNA 2021

 

 

 

Terhi Laukkanen, puheenjohtaja 

puh. 040 705 2035 e-mail laukkanenterhi@gmail.com

 

Antti Rautiainen, varapuheenjohtaja 

puh. 050 384 4721 e-mail anttieles10@icloud.com

 

Heli Sjöberg, sihteeri 

puh. 0400 846 811 e-mail sjoberg.heli@gmail.com

 

Harri Bister, rahastonhoitaja

puh. 0500 621671e-mail harri.bister15@gmail.com

 

Aleksander Kovaljeff  

puh. 0400 782 898

 

Kullervo Kondelin 

puh. 040 538 9703 e-mail kullervo.kondelin@gmail.com

 

Jaana Mansikka 

puh. 044 9746146 e-mail jaana.k.mansikka@gmail.com

 

Pirkko Okkeri 

puh. 050 5920210 e-mail pirkko.okkeri@kolumbus.fi

 

Esko Ranta 

puh. 050 527 2152 e-mail esko.ranta@elisanet.fi

 

Ilpo Ruuskanen

puh.050 3425048  e-mail ilpo.ruuskanen@sasky.fi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Liity jäseneksi Raivola-Seuraan
Raivola-Seura ry

Seuraan liittymisen tiedot löytyy Tule mukaan osiosta

Yhteystiedot

Puheenjohtaja Terhi Laukkanen, 040 7052 035, laukkanenterhi(at)gmail.com

Raivola-Seuran tili

Nordea FI49 1439 3000 1176 66