Helsinginseudun Soanlahtelaiset ry

Lue lisää

Yhteystiedot

Hallitus 2018

Leena Ahvalo, puheenjohtaja, puh.040 7287 133

sähköposti: leena.ahvalo@gmail.com

Sonja Latvakoski, varapuheenjohtaja, puh.040 1791 972

sähköposti: sonja.latvakoski@gmail.com

Leena Ronkainen, sihteeri, puh. 050 3006 232

sähköposti: leena.ronkainen@welho.com

Ari Nissinen, rahastonhoitaja ja jäsenrekisterinhoitaja,

puh. 040 0431 997

sähköposti: ari-nissinen@luukku.com

Muut jäsenet:

Kaisa Nissinen, puh. 040 7555 008
Sähköposti: kaisa.nissinen@gmail.com

Terttu Parttimaa, puh. 040 0169 177

Pirjo Rusila-Lesage, puh. 050 3298 893

Sähköposti:pirjo.rusila.lesage@gmail.com

Varajäsen:

Jorma Ukkonen, puh.040 0963699

Puheenjohtaja

Leena Ahvalo, puh. 040 7287133, sähköposti:leena.ahvalo@gmail.com

Juurissa on voimaa

"Siellä lapsuusleikkilehdot, marjamaat ja koulutiet, jylhät vaarat, laaksoin kehdot, syömmein syvin painuneet." Soanlahtelaisten laulu.T.J. Suhonen , säv. J Räsänen

Ota rohkeasti yhteyttä meihin!

Tule mukaan! Keromme lisää jäsenyydestä ja toiminnastamme. Tilaisuuksimme on mukava tulla.