Vihdin Karjalaseuran toimihenkilöt ja tiedot

 

Tilinumero: FI93 5297 1450 0091 61

Rekisterinumero: 168.390 Vihti

Sähköposti: vihdinkarjalaseura@gmail.com

 

Veli Pelkonen, puheenjohtaja, 2019
veli.pelkonen@kaks.fi
Hemminpolku 1, 03100 Nummela
p. 040 081 5527

Jyrki Tuovinen, varapuheenjohtaja, 2019
jyrki.tuovinen@iki.fi
Santatie 3, 03250 Ojakkala
p. 040 060 3774

Aino Jaarinen, sihteeri, 2018-2020
aino.jaarinen@hotmail.com
Kantomäenkuja 3, 03400 Vihti
p. 044 333 5929

Ilpo Jaarinen, jäsensihteeri, 2017-2019
jaarinenilpo@gmail.com
Tuomelantie 58, 03400 Vihti
p. 040 529 4413

Marko Kirveskallio, kerhoisäntä, 2018-2020
marko.kirveskallio@live.com
Siltakatu 12-14 A 22, 05900 Hyvinkää
p. 050 435 2005

Pirjo Järvinen, kerhoemäntä, 2017-2019
Ojamäentie 80, 03400 Vihti
p. 040 755 4521

Pekka Inkinen, 2019-2021
pekka-inkinen@dnainternet.net
Harjutie 6 B 15, 03100 Nummela
p. 044 099 1142

Paavo Einesalo, 2019-2121
paavo.einesalo@gmail.com
Nallikuja 3, 03100 Nummela
p. 040 044 8204

Raija Paavola, 2019-2021
raijapaavolakoti@gmail.com
Vanjärventie 359, 03400 Vihti
p. 050 376 4724

Seija Jalava, 2017-2019
seija.jalava@elisanet.fi
Mustikkatie 11, 03100 Nummela
p. 044 531 2090

Veijo Vainikka, 2018-2020
vainikka.veijo54@gmail.com
Närökatu 5, 03600 Karkkila
p. 0400 817 590

***********************************

Kaija Kukkaro, rahastonhoitaja
kaija.kukkaro@kolumbus.fi
Ali-Kouvoinkuja 4 C 11, 03400 Vihti
p. 040 020 1240

 

Vihdin Karjalaseura välittää Karjalan Liiton surunvalittelu- ja onnitteluadresseja 15€/ kpl

Adresseja voi kysyä pj Veli Pelkoselta (p. 0400 815 527) tai vpj Jyrki Tuoviselta (p. 0400 603 774)