Vihdin Karjalaseuran toimihenkilöt ja tiedot

 

Tilinumero:   UUDENMAAN OSUUSPANKKI  
                    FI50 5092 0920 4506 14  

Rekisterinumero: 168.390 Vihti

Sähköposti: vihdinkarjalaseura@gmail.com

Kotisivut:  karjalanliitto.fi/vihdinkarjalaseura



Veli Pelkonen, puheenjohtaja, 2023
velipelkonen58@gmail.com
Hemminpolku 1, 03100 Nummela
p. 040 081 5527



Marko Kirveskallio, varapuheenjohtaja, 2023
marko.kirveskallio@live.com
Siltakatu 12-14 A 22, 05900 Hyvinkää
p. 050 435 2005



Ilpo Jaarinen, jäsensihteeri, 2023-2025
jaarinenilpo@gmail.com
Tuomelantie 58, 03400 Vihti
p. 040 529 4413


 

Veijo Vainikka, kerhoisäntä, 2021-2023
vainikka.veijo54@gmail.com
Närönkatu 5, 03600 Karkkila
p. 0400 817 590



Pirjo Järvinen, kerhoemäntä, 2023-2025
Ojamäentie 80, 03400 Vihti
p. 040 755 4521



Anitta Hyytiäinen,  2021-2023
hyytiainen.anitta@gmail.com
Lahdenkyläntie 6, 03250 Ojakkala
p. 050 0470571



Pekka Inkinen, 2022-2024
pekka-inkinen@dnainternet.net
Harjutie 6 B 15, 03100 Nummela
p. 044 099 1142



Veikko Seppänen, 2022-2024
veikko.seppanen@elisanet.fi
Uudenmaantie 8 A 8, 03400 Vihti
p. 0400204505


Raija Paavola, 2022-2024
raijapaavola51@gmail.com
Vanjärventie 357, 03400 Vihti
p. 050 376 4724



Seija Jalava, 2023-2025
seija.jalava@elisanet.fi
Mustikkatie 11, 03100 Nummela
p. 044 531 2090



Jyrki Tuovinen, 2021-2023
jyrki.tuovinen@iki.fi
Santatie 3, 03250 Ojakkala
p. 040 060 3774

***********************************

Kaija Kukkaro, rahastonhoitaja/sihteeri
kaija.kukkaro@kolumbus.fi
Ali-Kouvoinkuja 4 C 11, 03400 Vihti
p. 040 020 1240

 

Vihdin Karjalaseura välittää Karjalan Liiton surunvalittelu- ja onnitteluadresseja 15€/ kpl

Adresseja voi kysyä pj Veli Pelkoselta (p. 0400 815 527)