Hallitus 2022

Puheenjohtaja Eevaliisa Kurki, puh. 040 545 4797, eevaliisa.kurki@gmail.com

Varapuheenjohtaja Kimmo Kuikka, puh. 045 131 3948, kimmo.kuikka@gmail.com

Sihteeri Iida Ravantti, puh. 040 143 9085,  iida.ravantti@hotmail.com

Jäsenrekisteri Ville Gustafsson, puh. 040 514 4573, hyvinkaan.karjalaseura@gmail.com

Rahastonhoitaja Kaarina Huusko, puh. 050 307 5215, kaarinahuusko9@gmail.com

Muut hallituksen jäsenet

Marja Fomin, puh. 045 3555 994, marjafomin@gmail.com

Liisa Köngäs, puh. 040 724 9153, liisa.kongas@tgmail.com

Sanna Nylander, puh. 040 5884 102, nylandersanna1@gmail.com

Ossi Savolainen, puh. 040 589 8415, ossi.savolainen@uudenmaanliitto.fi

Toimikunnat

Hengellinen toimikunta

Emäntätoimikunta

Isäntätoimikunta

Kulttuuritoimikunta

Liikuntatoimikunta

Markkinavastaava: Timo Ruokonen, hyvinkaan.karjalaseura@gmail.com

Museovastaava: Eevaliisa Kurki, puh 040 545 4797, eevaliisa.kurki@gmail.com

Tiedottamisesta vastaa seuran hallitus.