Yhteystiedot

Suistamon Perinneseuran hallitus

Puheenjohtaja Anne Leino
leinoakr@gmail.com
puh. 040 342 4671

Varapuheenjohtaja Niina Patrikainen niina.patrikainen@gmail.com

Sihteeri Kaarlo Kontro kaarlokontro@gmail.com

Satu Niemelä satu@niemela.com

Sanna Salonen sannaksalonen@gmail.com

Harri Åberg harri@isannointipriima.fi

Katja Lösönen katja@katinkakreative.fi

Mika Saatsi mika.saatsi@gmail.com

Ari Misukka ari.misukka@phnet.fi

Varajäsenet:

Mervi Mölsä mervimolsa15@gmail.com

 

Jäsenasiat:

Harri Åberg

Rahastonhoitaja:

Niina Patrikainen

Kunniapuheenjohtaja:

Sulo Maanonen

 

Huom! Kevät-ja syyskokous pidettiin 20.9.2020

Ota rohkeasti yhteyttä meihin!

Tule mukaan, kysy lisää! Kaikki kiinnostuneet ovat tervetulleita jäseniksimme!