Yhteystiedot

Suistamon Perinneseuran hallitus

Puheenjohtaja Anne Leino
leinoakr@gmail.com
puh. 040 342 4671

Varapuheenjohtaja Reeta Paakkinen paakkinenreeta@gmail.com

Sihteeri Kaarlo Kontro kaarlokontro@gmail.com

Satu Niemelä satu@niemela.com

Olli Saatsi olli@saatsi.fi

Reijo Surakka reijo.surakka@gmail.com

Sanna Salonen sannaksalonen@gmail.com

Niina Patrikainen niina.patrikainen@gmail.com

Jarkko Ukkonen jarkko.ukkonen@gmail.com

Harri Åberg harri@isannointipriima.fi

Varajäsenet:

Mervi Mölsä mervimolsa15@gmail.com

Saul Maanonen saul.maanonen@elisanet.fi

Jäsenasiat:

Harri Åberg

Kunniapuheenjohtaja:

Sulo Maanonen

 

Suistamon Perinneseuran Joulujuhla su 8.12.2019 klo 13, Karjala-talo. Tervetuloa!

Ota rohkeasti yhteyttä meihin!

Tule mukaan, kysy lisää! Kaikki kiinnostuneet ovat tervetulleita jäseniksimme!