Yhteystiedot

Suistamon Perinneseuran hallitus

Puheenjohtaja Anne Leino
leinoakr@gmail.com
puh. 040 342 4671

Varapuheenjohtaja Reeta Paakkinen paakkinenreeta@gmail.com

Sihteeri Kaarlo Kontro kaarlokontro@gmail.com

Satu Niemelä satu@niemela.com

Olli Saatsi olli@saatsi.fi

Reijo Surakka reijo.surakka@gmail.com

Katja Lösönen katja@katinkakreative.fi

Jarkko Ukkonen jarkko.ukkonen@gmail.com

Harri Åberg harri@isannointipriima.fi

Varajäsenet:

Mervi Mölsä mervimolsa15@gmail.com

Saul Maanonen saul.maanonen@elisanet.fi

Rahastonhoitaja, jäsenasiat:

Johannes Sidoroff johannes.sidoroff@pp1.inet.fi

Kunniapuheenjohtaja:

Sulo Maanonen

 

Seuraava hallituksen kokous 22.8.2019

Ota rohkeasti yhteyttä meihin!

Tule mukaan, kysy lisää! Kaikki kiinnostuneet ovat tervetulleita jäseniksimme!