Vantaan Karjala-seura.

Hallitus.

Lue lisää

Vantaan Karlaja-seura ry:n hallitus.

 

Puheenjohtaja, Oili Parjo, puh 040-7094431
oili.parjo@welho.com

Varapuheenjohtaja, Markku Weckman, puh 0400-703904
markku.weckman@elisanet.fi
 
Sihteeri, Tarja Andersson, puh 040-7153538
vks.sihteeri@gmail.com
 
Tiedottaja,Marianne Gahan, puh 0400-777910
marianne.gahan@hotmail.com

 

Jäsenet
Kullervo Ahlroth, puh 0400-668713
kullervo.ahlroth@kolumbus.fi
 
Paavo Kiiski, puh 050-4486705
paavo.kiiski@gmail.com
 
Esko Ruuska, puh 040-7481209
ekotako@hotmail.com

 

Mirja Antila, puh.050-5996936,

mirja.antila@kolumbus.fi 
========================
Hallituksen avustaja Tarja Ruuska, puh 045-1107776
ekotako@hotmail.com

Rahastonhoitaja ja jäsenasiat, Sinikka Konttinen, puh 045-1336280
sinikka.konttinen@outlook.com

========================
In memoriam

Kunniapuheenjohtaja 
Pertti Viinanen 2009 -2012


Puheenjohtaja 
Terttu Harlu 2012 - 2013

 

 

Jäsenmaksu 2019

Seuramme jäsenmaksu 2019 on € 30,00 , josta Karjalan Liiton osuus € 20,00. Toisen seuran kautta maksavien jäsenmaksu on 10€.

Yhteystiedot 2018

Oili Parjo, puh.joht. puh.0407094431, oili.parjo@welho.com Marianne Gahan, tiedottaja, puh.0400777910 marianne.gahan@hotmail.com, Sinikka Konttinen, jäsenenrekisteri ja rahastonhoit. 0451336280 sinikka.konttinen@outlook.com

Ota rohkeasti yhteyttä meihin!

Tule mukaan, kysy lisää! Kaikki kiinnostuneet ovat tervetulleita jäseniksimme!

Kerra tie, kahist katso.

Lue lisää