Vantaan Karjala-seura.

Hallitus.

Lue lisää

Vantaan Karjala-seura ry:n hallitus.

 

Puheenjohtaja, Tarja Andersson, puh. 040-7153538
anderssonin.tarja@gmail.com

Varapuheenjohtaja, Markku Weckman, puh 0400-703904
markku.weckman@elisanet.fi
 
Sihteeri-tiedottaja, Marianne Gahan, puh 0400-777910
marianne.gahan@hotmail.com

 

Rahastonhoitaja/jäsenasiat, Irina Alanne, puh. 0400-394651

irina.alanne@gmail.com
 

Jäsenet
Kullervo Ahlroth, puh 0400-668713
kullervo.ahlroth@kolumbus.fi
 

Mirja Antila, puh.050-5996936,

mirja.antila@kolumbus.fi 


Paavo Kiiski, puh 050-4486705
paavo.kiiski@gmail.com
 
Esko Ruuska, puh 040-7481209
ekotako@hotmail.com

 

========================
Hallituksen avustaja Tarja Ruuska, puh 045-1107776
ekotako@hotmail.com

========================
In memoriam

Kunniapuheenjohtaja 
Pertti Viinanen 2009 -2012


Puheenjohtaja 
Terttu Harlu 2012 - 2013

 

 

Jäsenmaksu 2021

Seuramme jäsenmaksu 2021 on € 30,00 , josta Karjalan Liiton osuus € 20,00, piirin osuus 1 € / jäsen.

Yhteystiedot

Tarja Andersson, puheenjohtaja, puh.0407153538, anderssonin.tarja@gmail.com Marianne Gahan, sihteeri ja tiedottaja, puh.0400777910, marianne.gahan@hotmail.com, Irina Alanne, rahastonhoitaja/jäsenasiat puh. 0400394651, irina.alanne@gmail.com.

Ota rohkeasti yhteyttä meihin!

Tule mukaan, kysy lisää! Kaikki kiinnostuneet ovat tervetulleita jäseniksimme!