Vantaan Karjala-seura.

Hallitus.

Lue lisää

Vantaan Karjala-seura ry:n hallitus.

Puheenjohtaja, Tarja Andersson, puh. 040-7153538
anderssonin.tarja@gmail.com


Varapuheenjohtaja, Osmo Kahila, puh.040-5272 680 
osmo.kahila@gmail.com
 
Sihteeri-tiedottaja, Marianne Gahan, puh 0400-777910
marianne.gahan@hotmail.com

 

Rahastonhoitaja, Irina Alanne, puh. 0400-394651

irina.alanne@gmail.com
 

Jäsenet
Kullervo Ahlroth, puh 0400-668713
kullervo.ahlroth@kolumbus.fi

 

Lea Huikko, puh.045-2572606.

Paavo Kiiski, puh 050-4486705
paavo.kiiski@gmail.com

 

Aino Kojo, puh.050-5996936,

mirja.antila@kolumbus.fi 


 

JÄSENASIAT

Sinikka Konttinen, puh. 0451336280

sinikka.konttinen@outlook.com

Ei hallituksen jäsen

 

 


In memoriam

Kunniapuheenjohtaja 
Pertti Viinanen 2009 -2012


Puheenjohtaja 
Terttu Harlu 2012 - 2013

 

Puheenjohtaja

Oili Parjo 2014 - 2020

 

 

 

 

 

 
 
 
Jäsenmaksu 2023

Seuramme jäsenmaksu 2023 on € 30,00 , josta Karjalan Liiton osuus € 20,00, piirin osuus 1 € / jäsen.

Yhteystiedot

Tarja Andersson, puheenjohtaja, puh.0407153538, anderssonin.tarja@gmail.com Marianne Gahan, sihteeri ja tiedottaja, puh.0400777910, marianne.gahan@hotmail.com, Irina Alanne, rahastonhoitaja, puh. 0400394651, irina.alanne@gmail.com. Sinikka Konttinen, jäsenasiat, puh.0451336280, sinikka.konttinen@outlook.com

Ota rohkeasti yhteyttä meihin!

Tule mukaan, kysy lisää! Kaikki kiinnostuneet ovat tervetulleita jäseniksimme!