Aktiivista toimintaa 

 


Vuosittain teemme myös ....Seuramme toimii kokoontumalla yhteen kaksi kertaa vuodessa, tekemällä retkiä, osallistumalla myyjäisiin... laskemalla kukkia sankarihaudoille ja Karjalaan jääneiden esivanhempien muistomerkille  jne...

Yhteystiedot

jarmo.taatinen@elisanet.fi

Yhteystiedot 2019 Hallitus

Hallituksen puheenjohtaja Jarmo Taatinen p. 0400324039 jarmo.taatinen@elisanet.fi, varapuheenjohtaja Aila Martelius p.050 5948712 aila.martelius@nettikirje.fi ,sihteeri Markku Määttänen 050 5232287 mkj.maattanen@gmail.com, rahastonhoitaja Irma Kaven 040 4189850 irma.kaven@dnainternet.net, Markku Lemmetti 050 5119720 markku.lemmetti@gmail.com, Eero Eeva 0400 827778 eero.eeva@dnainternet.net, Soili Kaijanen 050 3638947 soili.kaijanen@gmail.com, Kristiina Vanhala 044 2797450 kristiina.vanhala@gmail.com.

Ota rohkeasti yhteyttä meihin!

Tule mukaan, kysy lisää! Kaikki kiinnostuneet ovat tervetulleita jäseniksimme!

Kuva. Klikkaa kuva suuremmaksi.