Vuoksela-Seura ry

Karjalan Liitto
 
Hallitus 2017.

Hallitus 2017
Hallituksen varsinaiset jäsenet

 
Tuire Humalainen

040 089 6256

tuire.humalainen@luukku.com


Seppo Komonen

040 019 1235

seppo.t.komonen@gmail.com


Aimo Kymäläinen

050 594 6865

a.kymalainen@hotmail.com


Ari Lius

040 900 5561

atlius62@gmail.com


Marjatta Mattila

050 302 4592

jattamatt@gmail.com

 

Ebba Penttilä

040 823 2016

ebba.penttila@gmail.com


Anu Pirttilahti

045 7730 5509

 

Juha Pulkki

040 524 1519

pulkkijuha@gmail.com

 

Tapio Sihvo

050 501 1307

tapio.sihvo@gmail.com

 

Jyrki Warvas

040 568 6314

jyrki.warvas@dnainternet.net

 

Seppo Virkki

040 043 0655 

seppo.virkki@elisanet.fi


Taisto Virkki

0400 576 722

taistovirkki@gmail.com

 

Hallituksen varajäsenet

Jukka Karonen

050 595 0600

j.j.karonen@luukku.com


Teppo Komonen

040 523 7165

 

Tuula Nieminen

0400 833 386

tuula_n@elisanet.fi

 

Raija Paavilainen

040 579  8314

raija.paavilainen@gmail.com

 

Seppo Turkki

0400 461 960

seppoturkki@wippies.fi

 

Osmo Virkki

03 346 5773

osmo.virkki@gmail.com

 

Kunniapuheenjohtaja ja kunniajäsenet

Seuralla voi olla kunniapuheenjohtaja ja kunniajäseniä.
Kunniapuheenjohtajaksi ja kunniajäseniksi kutsumisesta päättää seuran vuosikokous hallituksen esityksestä.

 

Kunniajasenet 01.10.2014 (doc) (113 KB)

 


Tulosta sivu
 
Poutapilvi web design Oy