Huittisten Karjalaseura ry

Karjalan Liitto
 
hallitus - 2015
Seuran hallitus 2015 vasemmalta Markku Evala, Pauli Paukku, Heikki Kiiski (pj.), Nina Naatula, Jari Laineenoja, Sari Harjunmaa, Seija Jokinen, Merja Inkinen, Maili Huppunen

Hallitus 2011


Puheenjohtaja

Heikki Kiiski
Karhiniementie 479
32700 HUITTINEN
rufftrans@suomi24.fi
0500 327 188

Sihteeri

Nina Naatula
Turuntie 9
32730 KEIKYÄ
nina.naatula@gmail.com
050 348 9601

Varapuheenjohtaja

Markku Evala
Juolukkakatu 6
32700 HUITTINEN
markku.evala@dnainternet.net
050 528 8515

Rahastonhoitaja

Seija Jokinen
Orhipolku 1 B 10
32700 HUITTINEN
seija.jokinen@netti.fi
040 835 5820

Jäsen

Maili Huppunen
maili.huppunen@dnainternet.net
040 737 0197

Jäsen

Pauli Paukku
040 770 4078

Jäsen

Merja Inkinen
merjainkinen@hotmail.com
050 567 7599

Jäsen

Jari Laineenoja
jari.laineenoja@gmail.com
040 704 8044

Jäsen

Sari Harjunmaa
sari@kaistintila.fi
050 573 0320


Tulosta sivu
 
Poutapilvi web design Oy