UUSIKIRKKO VPL

Karjalan Liitto
 

Uusikirkko-seura r.y. hallitus

Puheenjohtaja

Outi Grusander, Uusikirkko Kanneljärvi -lehden päätoimittaja

Lehtiniityntie 88, 25560 Koski As

Puh. 040 938 2101

outi.grusander@seutuposti.fi

 

Varapuheenjohtaja

Jorma Mynttinen

Niittäjänkuja 9

24100 Salo

gsm 044 770 5124

s-posti: jorma.mynttinen@sok.fi


Sihteeri

Pirjo Linkka

Siikinmäenkatu 12 A

24260 Salo

gsm 040 822 1467

pirjo.linkka@gmail.com


Muut jäsenet

Markku Määttänen                     

Kalevantie 448-1

21555 Taatila

gsm 050 5590 534

s-posti: markku.maattanen@paimio.fi

 

Pertti Mamia, rahastonhoitaja, jäsenrekisteri              

Uitmuksentie 5 D              

25460 Kisko                                                                  

gsm 0500 740 139

s-posti: pertti.mamia@kisko.salonseutu.fi

 

Yrjö Saustila, netin tuotetilaukset ja varasto

Kalliotie 3, 25130 Muurla

Puh. (02) 731 2562

info@saustila.fi

 

Riitta Orava                     

Kakkarintie 32                  

21270 Nousiainen                                                         

gsm 040 758 8924

s-posti: riitta.orava@dnainternet.net

 

Merja Leppälahti, verkkopäivitys              

Auvaismäentie 210                                                       

20460 Turku

s-posti: merja.leppalahti@utu.fi

 

Reijo Blomberg

Ylistuvankatu 17

24130 Salo

gsm 040 592 7196

reijob@gmail.com  


Varajäsenet

Leila Vaittinen

Aleksi Aaltosen tie 6, 31400 Somero

gsm 0400 161 758


Soile Mäkipää

Hirsmäentie 1                  

24280 Salo                                                                    

gsm 040 510 0940

s-posti:  soile.makipaa@seutuposti.fi




Tulosta sivu
 
Poutapilvi web design Oy