UUSIKIRKKO VPL

Karjalan Liitto
 

Uusikirkko-seura r.y. hallitus

Puheenjohtaja

Outi Grusander

Lehtiniityntie 88, 25560 Koski As

Puh. 040 938 2101

outi.grusander@seutuposti.fi

 

Varapuheenjohtaja

Jorma Mynttinen

Niittäjänkuja 9

24100 Salo

gsm 044 770 5124

s-posti: jorma.mynttinen@sok.fi

 

Sihteeri

Soile Mäkipää

Hirsmäentie 1                  

24280 Salo                                                                    

gsm 040 510 0940

s-posti:  soile.makipaa@seutuposti.fi

 

Muut jäsenet

Raimo Riski                      

Koulutie  2 as 4                                       

19600 Hartola

gsm 040 706 8041

s-posti: r.g.riski@gmail.com

 

Pertti Mamia, rahastonhoitaja, jäsenrekisteri              

Uitmuksentie 5 D              

25460 Kisko                                                                  

gsm 0500 740 139

s-posti: pertti.mamia@kisko.salonseutu.fi

 

Yrjö Saustila

Kalliotie 3, 25130 Muurla

Puh. (02) 731 2562

info@saustila.fi

 

Riitta Orava                     

Kakkarintie 32                  

21270 Nousiainen                                                         

gsm 040 758 8924

s-posti: riitta.orava@dnainternet.net

 

Leena Stenberg                                                           

Penttijaakontie 8               

24800 Halikko

050 590 4584

s-posti: leena.stenberg@seutuposti.fi

 

Pirjo Linkka

Ahorinteentie 20, 25250 Märynummi

gsm 040 822 1467

s-posti: pirjo.linkka@suomi24.fi

 

Varajäsenet

Merja Leppälahti, Uusikirkko-Kanneljärvi -lehden päätoimittaja                                  

Auvaismäentie 210                                                       

20460 Turku

s-posti: merja.leppalahti@utu.fi

 

Timo Paakkanen

Lastukuja 2

55800 Imatra

gsm 040 553 7929

timo.paakkanen@kymp.net 



Tulosta sivu
 
Poutapilvi web design Oy